D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізму. D80 Імунодефіцити з переважною недостатністю антитіл. D80.2 Вибірний дефіцит імуноглобуліну А (ІgА)
D80 Імунодефіцити з переважною недостатністю антитіл
D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізму
D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізму. D82 Імунодефіцити, пов’язані з іншими значними дефектами. D82.1 Синдром Ді Георге
D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізмуD82 Імунодефіцити, пов’язані з іншими значними дефектамиD82.4 Синдром гіперімуноглобуліну Е (IgE)Клиническая картина Клінічні критерії: – рецидивуючі бактеріальні та грибкові інфекції...
Крітерії та діагностика загального варіабельного імунодефіциту.
D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізму
D80-D89 Деякі порушення із залученням імунного механізму. Q90-Q99 Хромосомні аномалії, не класифіковані в інших рубриках.
G10-G13 Системні атрофії, що уражають переважно центральну нервову систему.
Пневмонія – це гостре неспецифічне запалення легеневої тканини, в основі якого лежить інфекційний токсикоз, дихальна недостатність, водно-електролітні та інші метаболічні порушення з патологічними зсувами у всіх органах і системах дитячого організму.
Клінична картина пневмонії, обумовленої Mycoplasma pneumoniae.
Підвищення температури тіла (амплітуда від субфебрильних цифр до 39-40 °С); кашель на початку захворювання сухий, малопродуктивний, потім вологий
Сегментарна пневмонія – це запальне ураження сегмента або декількох сегментів легень. Етіологічним фактором сегментарної пневмонії частіше є бактерії (пневмокок, стафілококи, гемофільна паличка), віруси, мікоплазма.
Частіше бувають у дітей першого року життя. Вони протікають більш тяжко. Полісегментарні ураження легень характерні для аденовірусної інфекції....
Крупозну пневмонію майже завжди викликає пневмокок, рідше – диплобацила та ін. У немовлят крупозна пневмонія майже не спостерігається, трохи частіше буває у дітей віком від 2 до 5 років.
Плеврит – запальне захворювання плеври інфекційної та неінфекційної етіології з відкладенням на ній фібрину або з випотом у плевральну порожнину.
Сухі (фібринозні) плеврити найчастіше є супроводжуючими при активній формі туберкульозу (70-80%) чи ревматизму, але також можуть розвиватися при пневмонії різної етіології.
До ексудативних плевритів нетуберкульозної етіології відносять парапневмонічні(у розпал пневмонії) та метапневмонічні (в кінці хвороби) плеврити.